• İletişim: 0242 248 71 61
Open

Kişiye Özel Diyet Uygulaması

Hadi şu hep pazartesileri başlayacağımızı söylediğimiz, yasaklara boğulacağımızı düşündüğümüz ve sürekli bahaneler üretip kaçtığımız ‘diyet’ sürecinden bahsedelim. Diyet; sağlıklı bir beslenme metabolizmasına sahip olmak ve vücut ağırlığını sağlıklı ve dengeli seviyelerde tutmak esasına dayanmaktadır.

Diyet yaparken de bu esasları dikkate almamız gerekir. Maalesef ki son yıllarda çoğu insan, kilo vermek uğruna kendi sağlık durumlarını çok geri planlara atarak, almaları gereken sağlıklı besin değerlerine dikkat etmeden sürekli aç kalarak hızla kilo vermeye çalışıyor. Ancak diyet yapmanın ana kuralı kesinlikle vücudu aç bırakmadan, sağlıklı ve olması gereken hızda kilo vermenin sağlanmasıdır. Ve ideal kiloya ulaşma süreci tamamen kişiye göre değişmektedir.

İşte tam burada sizlere amaçlarımız aynı olsa yani zayıflamak bile olsa uygulayacağımız diyet bizlere özel olduğunu söylesem.Çünkü her birimizin metabolizması, fizyolojik durumu, yaşı, günlük akışı farklılık göstermektedir.
İşte tam da bu yüzden o uyguladığınız arkadaşınızın diyeti size kilo verdiremiyor olabilir. Bu durumda yapmanız gereken çok basit efendim. O da bizlere başvurmak.

Bizler, ölçümleriniz, doldurmuş olduğunuz danışan bilgi formu ve kan tahlili sonuçlarınızı inceleyerek sizlere sağlıklı bir şekilde diyet programı öneriyoruz. Ee ben de diyet yapıyorum kilo verebiliyorum diyebilirsiniz. Kendi yaptığınız diyetler ile de kilo kaybı sağlayabilirsiniz fakat ne kadar sağlıklı olur bilemem. Aman canım çok mu önemli sağlıklı kilo vermek demeyin. Çünkü bizler vücudunuzun ihtiyaçlarına göre sizlere bir diyet öneriyoruz.

Ki siz de takdir edersiniz vücudumuzun çalışabilmesi için enerjiye ihtiyaç duyar biz de bu enerjiyi en doğru ve sağlıklı kaynaklardan almanızı sağlıyoruz. Unutmamalıyız ki önemli olan kilo vermek değil, sağlıklı kilo vermektir.Bizler de size bu konuda bir telefon kadar yakınız efendim.