• İletişim: 0242 248 71 61
Open

Hakkımızda

Biz Ne Yapıyoruz.

Formate Diyet Hakkında !

FORMATE DİYET olarak 19 Ağustos 2017 tarihinden itibaren hizmet vermekteyiz. Alanında uzman diyetisyenlerimizle sağlıklı beslenme, Diyabet ve Kalp Damar Hastalıkları gibi yaşam boyu süren kronik hastalıklarda kilo problemi olan, gebelik, sporcu gibi özel bireylerde ve durumlarda beslenme planının oluşturulması için FORMATE DİYET olarak hizmet vermeye başladık.

Bizimle geçireceğiniz süreç içerisinde sizlerin hem psikolojik açıdan hem de kendinize olan öz güveninizi kazanmanız için gerekli ortam ve koşulları sizlere sunmayı hedef olarak görüyor ve sağlıklı olmak adına attığınız adımda yanınızda olmayı diliyoruz.

Günümüzde yanlış beslenme alışkanlıkları sonucu obezite başta olmak üzere kalp-damar hastalıkları, diyabet gibi hastalıklar yaygın görülmektedir. FORMATE DİYET olarak bizim hedefimiz, sağlıksız diyete sahip bireylerin beslenmede yaptıkları yanlışları düzeltmek, kişisel özelliklere uygun beslenme planı oluşturmak ve bu sayede obezite başta olmak üzere beslenmeyle ilgili hastalıklardan korumaktır.

FORMATE DİYET‘i sadece bir zayıflama merkezi olarak değil, sağlığınızı korumak için yeterli ve dengeli beslenme merkezi olarak düşünebilirsiniz. Amacımız toplumuzda daha da sağlıklı bireylerin var olmasını sağlamaktır. Biz kocaman bir aileyiz.

Ekibimizle Tanışın

Mutlu ve Başarılı bir ekip bir markanın arkasındaki en önemli unsurlardır. Bizim Ekibimizle tanışın. Başarılı sonuçlar için başarılı bir ekip.